Malá, Střední a Velká Sedma

Malá Sedma sestává z prvních sedmi karet na obrázku odshora. Jde o celkovost od nejnižší hodnoty po nejvyšší tedy od sedmy do esa. V sestavě jsou tedy zahrnuty všechny tři sedmy a všechna čtyři esa. Oko nejvyššího řízení se ohlíží zpátky. Ono se to směrování pohledu nejvyššího řízení doleva, dá interpretovat ještě jinak. A sice, je třeba hlídat levou stranu (levou hemisféru mozku) – abstraktně-logickou složku vnímání a především chápání světa, neboť tato sama o sobě, bez součinnosti s pravou hemisférou obrazně-procesně-hudební sklouzává do těžkých chybových stavů a slepých uliček abstraktního humanismu apod. Počet karet v sestavě je 7.

Střední Sedma vychází z Malé Sedmy a přibírá ještě 4 karty zvláštního významu zvýrazněné obdélníkem. Počet karet v sestavě je 11. Tuto jedenáctku odkazuje I.A. Jefremov v odstavci ve třetí větě viz příspěvek.

Velká Sedma vychází ze Střední Sedmy a přibírá dvě karty červenou devítku a žlutou devítku.

Zrcadlo. Neboli doplněk z druhé poloviny karet k Velké Sedmě. Těmto sestavám říkáme Panáčci. Jejich jiné uspořádání do celkovosti je vyobrazeno v prvním příspěvku o vzniku karet. Tam jde o formu Jin a Jang zobrazení, kde červená vlna prochází středem, celou sestavou a představuje dlouhodobější procesy, až po hraniční stavy. To je základ, nosná struktura (Příroda (Matérie) a v ní Svoboda v Člověku a nejen v něm skrze systém vložeností od jediného boha, kterým není satan) Dále také Úvod, Dialog, Filosofie, Láska, Rodina a Stát. Žluté vlnky v každé části představují procesy vysokofrekvenční. Ty jsou již od sebe oddělené. Tady se jedná o míru v dílčích vložených subprocesech. Centry vloženosti prochází informace tmavě zelená barva, jde o kostru a princip čisté negativity (dvě oka času) neboli jedné pravdy, která je každému kdekoliv a kdykoliv přístupná, pokud o ní má zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..